کد خبر : 6492
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۴:۵۲

قصه‌گویان برتر آذربایجان شرقی معرفی شدند

قصه‌گویان برتر آذربایجان شرقی معرفی شدند

 با اتمام مراحل داوری مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی قصه‌گویان برگزیده آذربایجان شرقی برای حضور در رقابت‌های منطقه‌ای معرفی شدند.  با اتمام ارسال آثار و داوری قصه‌های ارسالی از نقات مختلف استان، برترین‌های این جشنواره برای حضور در رقابت‌های منطقه‌ای معرفی شد. فراخوان این جشنواره فروردین ماه سال جاری منتشر و طی

قصه‌گویان برتر آذربایجان شرقی معرفی شدند

 با اتمام مراحل داوری مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی قصه‌گویان برگزیده آذربایجان شرقی برای حضور در رقابت‌های منطقه‌ای معرفی شدند.

 با اتمام ارسال آثار و داوری قصه‌های ارسالی از نقات مختلف استان، برترین‌های این جشنواره برای حضور در رقابت‌های منطقه‌ای معرفی شد.
فراخوان این جشنواره فروردین ماه سال جاری منتشر و طی آن از علاقه‌مندان خواسته شد که قصه‌های خود را در بخش‌ها و موضوعات مختلف از طریق سایت جشنواره ارسال نمایند.
بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی امسال به جهت شرایط کرونایی به صورت مجازی برگزار می‌شود.
بخش ملی، پادکست، قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای و مقالات تخصصی بخش‌های اصلی این جشنواره هستند.
مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در حالی به ایستگاه پایانی خود رسید که برگزیدگان و قصه‌گویان برتر استان به مرحله منطقه‌ای معرفی تا پس از رقابت با قصه‌گویان شمالغرب کشور در مرحله نهایی جشنواره که آذرماه سال‌جاری برگزار خواهد شد حاضر شوند.
پیش از این و به منظور توانمندسازی علاقه‌مندان به قصه‌گویی و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قصه‌گویی بیش از ۲۸ عنوان کارگاه و نشست تخصصی با حضور اساتید صاحب نام کشور به صورت مجازی برگزار شد.
بر اساس اعلام دبیرخانه استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه‌گویی مجموعاً ۲۰۶ عنوان قصه در  بخش‌های ملی، بین المللی و پادکست و قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای در سایت این جشنواره برگزاری شده بود که پس از انتخاب اولیه و داوری آثار برگزیدگان به شرح زیر معرفی شدند. گفتنی است نفرات اول هر بخش به مرحله منطقه‌ای راه یافته اند.
به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی،
مراسم اختتامیه این جشنواره تجلیل از برگزیدگان ساعت ۱۱ صبح چهارشنبه ۲۰ مرداد ماه سال به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
بخش ملی:
مادر بزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها
هیئت داوران قصه گویی را حائز شرایط رتبه اول و دوم و سوم ندانسته و دو نفر را شایسته تقدیر اعلام می کند:
شایسته تقدیر:
محمدعلی پزشکی با قصه گربه ها و خروسها
فرج فرشی بخشایش با قصه کوراوغلی و نگار خانم
زنان و مردان
نفر اول  لیلا شعبانی از هشترود
با قصه بنگ بنگ بنگ
نفر دوم سیمین محمدعلی پور از تبریز
با قصه دوست باغچه من
نفر سوم مهدیه اسماعیل نژاد از تبریز
با قصه این سیب چند سال دارد؟
شایسته تقدیر(دو نفر)
سمیه مولوی با قصه نبات از تبریز
مهدیه فداکار با قصه ننه فاطی نین ایپی( کلاف ننه فاطمه) از تبریز
دختران و پسران
نفر اول محدثه پاکرو از تبریز
با قصه تولدی دیگر
نفر دوم ریحانه آدینه از تبریز
با قصه مثل همه اما مثل هیچ کس
نفر سوم نیما کامرانی حسنلو از آذرشهر
با قصه مرغ طوفان
شایسته تقدیر (دو نفر)
عسل حقی با قصه به دنبال بخت از تبریز
هلیا ارفعی با قصه جلسه در جا کفشی از  آذرشهر
بخش آیینی سنتی
زنان و مردان
شایسته تقدیر
یاشار اسکندری ناجی باقصه نقل پیکار صفین از تبریز
دختران و پسران
حسین صفری با قصه عاشیق علسگرین گنجه سفری از تبریز
منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

زيرنويس فارسي

خرید رپورتاژ آگهی و بررسی مزایای و معایب سئو

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح  

سایت محدوده

سایت کليک نيوز

سایت تالک نيوز

سایت پويشگر

سایت تارگت نيوز

سایت نيوز آيس

سایت نمانيان

سایت اسکن خبر

سایت جريان خبر

سایت چشم انداز نيوز

سایت به علاوه نيوز

سایت روشن نيوز

سایت ديناز نيوز

سایت ويک نيوز

سایت دون نيوز

سایت اسکاي وان

سایت استاندارد نيوز